Nové Reduced price!
Pearl Kosmetické Box Průhledný Výklopný Kryt Prachotěsný Kosmetický Kbelík Obočí Tužkou, Štětcem Akrylátové Trubice Obočí Tužku Skladování Box

Pearl Kosmetické Box Průhledný Výklopný Kryt Prachotěsný Kosmetický Kbelík Obočí Tužkou, Štětcem Akrylátové Trubice Obočí Tužku Skladování Box

237.65 Kč

-19%

296.95 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: gir penál, mambeski penál, peint penál, penál sao, pingu penál, puched penál, crytal penál, penál smutný, peincess penál, tht pouzdro na tužku.

Kolo: 10.5x10x21cm

Náměstí: 9x9x21cm

Hexagon: 12x22cm

Balení perly je o 250g

Počet perel v balení je cca 2/5 z krabice

jak obrázek ukazuje,

Tam bude mírný rozdíl mezi velikost, barva, obraz a skutečné objekt, prosím, buďte opatrní, když budete pořizovat fotografie

-Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Jsme willsend položky co nejdříve, jakmile vaše platba je dokončena.

-Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

-Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

-Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel.Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2.kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původní podmínky, položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové poškození nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky tu vrátit položky.

3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

4. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.unionpartners.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Původ KN(Původu)
materiál Plastové

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty