Nové Reduced price!
Nejnovější 2 V 1 Tinnitus Fyzikální Terapie Rýmy Léčba Laserovou Rehabilitaci. Laserový Terapeutický Přístroj Pro Domácí Použití

Nejnovější 2 V 1 Tinnitus Fyzikální Terapie Rýmy Léčba Laserovou Rehabilitaci. Laserový Terapeutický Přístroj Pro Domácí Použití

3 701.48 Kč

-14%

4 354.68 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: tekutý silikonový gel, bolest ultrazvuk, Killian, laser fyzioterapie, active carbon gel, anti nevolnost, therapi, nellcor spo2 sondy, olej parfém z, laserová terapie.

Indikace:

Ušní aplikátor : zánět Středního ucha, hluchota, hučení v uších, menierovy syndrom.

Nosní aplikátor :Bilance, Vysoký krevní tlak, Snižují Vysoký cholesterol, Vysoká hladina tuků v krvi , Vysoká hladina cukru v krvi a Vysoký krevní viskozita riziko srdečního infarktu, Snižuje riziko mrtvice, Snižuje zánět a otoky ,dodává energii buněčnou aktivitu a krevního oběhu, Posiluje imunitní systém ,Reguluje průtok krve a krevní oběh , Zvyšuje kyslíku,nosnost, Adjuvent léčbu a prevenci Trombózy, Srdečního Infarktu a mozkové Mrtvice, Zlepšuje buněčnou deformovatelnosti.Rýma, alergická rýma, akutní rýmy, chronické rýmy, sinus

Funkce:

1.Malé velikosti a přenosné, mohou být použity kdykoliv a kdekoliv.

2. Duální výstupní kapacitu tak, aby být použity současně dva lidé.

3. Vysoce kvalitní a odolné kovové pouzdro, které je příznivé pro difúze tepla pro napájení stabilní.

4 Speciálně přidán laser stabilizátor.

5. High-kapacita lithum baterie

6. Vysoce kvalitní import laserové hlavy s dlouhou životností.

7. Dva výstupní režimy: Pulzní a Pokračuje, lze přepínat ručně nebo automaticky.

8. Nastavitelná doba léčby/výkon.

9 .Vlnová délka může být 650nm do jedné nosní drát

Jak laserová léčba tinnitu?

1. Převažující názor je, že respirační řetězec hraje ústřední roli v účincích laserové ošetření.Laserová energie je v červené a blízké infračervené oblasti spektra schopnost pronikat tkání.To stimuluje mitochondrie v buňkách k výrobě energie tím, že produkuje adenosin trifosfát (ATP).

2. Mitochondrie,To je zdrojem energie pro všechny baterie, které metabolizovat paliv a výrobě energie pro buňky v podobě ATP.

3. Podle zpráv, LLLT expozice zvýšená produkce ATP.Zvýšenou produkci ATP, může vést ke zvýšení buněčného metabolismu, podporovat poškození zotavení a obnovení buněk, zdraví, Stát a zvrátit mnoho degradace podmínky.

4. Pro ušní onemocnění, nízké intenzity laserů byly hlášeny změnit kolagenu tkáně hlemýždě.Zejména v bazální membráně.Kromě toho, LLLT, má příznivý vliv na obnovu kochleární vlasových buněk po akutní ztráta vlasů, což může zvýšit buňky.

5. Proliferaci, syntézu ATP a kolagen, uvolnění růstových faktorů, propagace místní průtok krve ve vnitřním uchu a aktivaci opravy mechanismů vnitřního ucha je stimulována fotochemické a photophysical stimulace vlasových buněk mitochon

Jak laserová léčba rýmy?

Rýma polovodičových léčby nástroj je vyvinut na základě moderní laserové technologie ozařování na poškozené nosní sliznice tkáně pomocí neškodné 650nm low-level laser k aktivaci a opravy slizniční buňky, rychlost místní krevní oběh, a také pomáhají absorbovat zánětlivý výpotek a edém.Zásadně zlepšit detoxikační kapacitu, metabolismus, anti-alergie schopnost nosní sliznice léčit různé rýmy.

Uživatelské skupiny:

.

produkt show Úvod

Therapetic účinky

Klinické zkoušky

Pro některé lidi, 30min někteří lidé budou cítit účinně léčbu.

2 týdny později, může to opravit a vylepšit 30%.

3-6 měsíců, 80% rýma opraví nebo reco er.

Funkce kompaktní, snadno se přenáší
Název Položky Nejnovější 2 V 1 Tinnitus Fyzikální Terapie
Vlnová délka
Léčebná Metoda Fyzikální Terapie
Aplikace Tvář
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Označení druhy rhintis , hučení v uších , hluchota, menierovy syndrom.
Standardní Napětí 110V
Laserové Médium
Model COZING-BQ05
Značka

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty