Nové Reduced price!
Univerzální Dálkové Ovládání Editoru TY90 TY100 Sub-stroj, Dálkové Ovládání Všechny Ztracené Generace Frekvence Úprav

Univerzální Dálkové Ovládání Editoru TY90 TY100 Sub-stroj, Dálkové Ovládání Všechny Ztracené Generace Frekvence Úprav

218.83 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: great wall klíč, g400, g201, daihatsu sirion, hodiny rgb, g305 myši, honda jazz klíč, skener, 4d63 80bit, rk.

modname=ckeditor

Na základě původního TY90 funkce, TY100 posiluje remote copy funkce generace, dodává ID, IC karty, funkce kopírování, atd., používá lithiové baterie, s funkcí WIFI.Konkrétnější úvod je uvedeno v textu.

Přehled funkcí

1. TY100 je full-band ID karty, čipové karty, auto dálkové ovládání, garážové dálkové ovládání, čip proti krádeži multi-function univerzální all-in-one stroj.

2. TY100 má dálkové kopírování a kopírovací schopnosti, a vícenásobné kopírování funkce vám umožní jednoduše a úspěšně zkopírujte garážová vrata dálkové ovládání a klíče od auta.Jakýkoliv styl TYI sub-machine remote control můžete zkopírovat všechny frekvence všeobecně, a můžete kopírovat většinu garážových vrat dálkové ovládání (včetně garáže dveře rolling-code dálkové ovládání), motocykl dálkové ovládání a originální auto, dálkové ovládání, smart karty nainstalované později.Můžete také zkopírovat zvláštní kódy, jako jsou počítačové kódy.

3. TY100 nemusí být připojen k počítači, cloud platformy výpočtu dat, unikátní IC kartu, ultra-rychlý plné dekódování funkce, přímo připojen k WIFI a mobilní telefon hotspot sítě plné dešifrování IC kartou, je to pohodlné a efektivní jít ven!

4. TY100 může kopírovat různé ID karty a karty IC, a podporuje celou řadu prázdnou kopii karty: UID, PLYNULÝ, CUID, T5577, EM4305, a jiných prázdných karet a smart karet na trhu!

5. TY100 podporuje vzdálené generace více než 1000 domácích a zahraničních modelů vozidel a garáž závěrky dálkové ovládání, a bezplatné aktualizace nadále zvyšovat.

6. TY100 zařízení může být upgradován zdarma s různými silné a nejnovější funkce, jednoduché a snadné použití, vestavěný heslo knihovny a programy, s WI-fi funkce, přímé bezdrátové aktualizace!

7. TY100 používá pohodlné a rychle vyměnitelná lithiová baterie, jak vyřešit problém s připojením k moci, když jde ven!

8. TY100 má vestavěný pomoc tutorial, a můžete snadno sledovat a učit se, jak používat skenování telefonu!

1. TY90 je zařízení na trhu, které můžete upravit frekvenci.Jeho sub-stroje nemají rozdělit frekvenci.TY90 můžete upravit libovolnou frekvenci sub-stroje.Od 300 MHZ do 500 MHZ, frekvenci lze nastavit dle libosti, a to podporuje každé tlačítko.Frekvence je upraven odděleně, to znamená, že frekvence každého tlačítka stejného dálkového ovládání může být různé.Je vhodné integrovat dálkové ovládání různých frekvencí do jednoho dálkového ovládání.Po frekvence je nastavena frekvence je velmi stabilní.

2. TY90 je zařízení na trhu, které mohou provádět detekci dat, porovnávání dat a kopírování regeneraci FSK dálkové ovládání.Je možné kopírovat všechny FSK pevné kód dálkové ovládání a nějaké rolling-code dálkové ovládání.

3 To může kopírování, rozpoznat a přímo generovat Tiejun je obousměrné dálkové ovládání zařízení, který může kopírovat, rozpoznat a přímo generovat Tiejun je dva-cesta 430.8 frekvence, 431 frekvence, a frekvence 433.92.

4. TY90 můžete kopírovat většinu garážových vrat dálkové ovládání (včetně garáže dveře rolling-code dálkové ovládání), motocykl dálkové ovládání a originální auto, dálkové ovládání.Můžete také kopírovat počítačové kódy a další divné kódy.

5. V případě, že všechny originální dálkový ovladač je ztracen, TY90 můžete rovněž přímo vytvářet v garáži dálkové ovládání a auto dálkové ovládání.

6, TY90 sub-stroj není rozdělit frekvence, nerozděluje 1. jednotka 2. jednotka.

7. TY90 je zařízení, které lze použít pro dálkové ovládání dovážených garážová vrata, a mohou být použity pro asi 20 importované garážová vrata dálkové ovládání značky.Importované garážových vrat dálkové ovládání je v současné době široce používány v high-end obytných oblastech, vily a luxusní domy v Číně.Importované garážová vrata mají vysoké odpovídající ceny, a původní dálkové ovládání se může pohybovat od tří do pěti set do více než tisíc.

8. Frekvence detekce TY90 je přesné, a je možné rozlišit ZEPTAT údaje a FSK data.Datové funkce detekce je silný, a poskytuje srovnání dat funkce a data editační funkce (fixní úpravy kódu nebo rolling-code úpravy mohou být provedeny), které je vhodné pro zámečníka, aby odpovídaly dálkové ovládání.

9. TY90 používá USB napájení, jak dlouho jak tam je mobilní telefon, nabíječka nebo počítač, může být použit, a podporuje napájení z baterie.Tak dlouho, jak 4 běžné baterie AA, může normálně pracovat po dlouhou dobu s nízkou spotřebou energie a pohodlnou Práci .

Certifikace NIC
Původ KN(Původu)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty