Nové Reduced price!
Kynar PVDF polyvinylidenfluorid plynu vak k odběru vzorků odběr vzorků pytel.

Kynar PVDF polyvinylidenfluorid plynu vak k odběru vzorků odběr vzorků pytel.

328.24 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: plastové sáčky se vzorky, awg20, 15awg drát, jutové sáčky se vzorky, elctric drát, vlastní vzorek tašky, fólie, sáčky se vzorky, awg26, textolit, mylar sáčky se vzorky.

V roce 1999 se naše společnost poprvé pro oblast analýzy plynů pro jímání plynu konzervace tašku pojmenovaný "

Odběru plynu bag

"A" odběru Plynu pytle " , toto je poprvé, kdy v domácí a mezinárodní použití tohoto jména, je široce přijímaný, a teď byl široce používán jako synonymum pro průmysl.Naše společnost je plynový odběrný vak jménem, je zakladatel a vůdce průmyslu, je největší domácí a zahraniční odběru plynu z tašky výrobci, spolupracovat s DuPont, Daikin, Akama a mnoho dalších známých zahraniční film výrobců doma i v zahraničí, je nejvíce kompletní produktové řady, největší kategorie dodávek, jednoho z nejvíce široké, kvalita první třídy výrobců, v odběru plynu tašce průmysl má rozhodně výhodu.

* Naše společnost je profesionální výrobce, specializující se na výrobu různých odběru plynu tašky, láhve na odebírání vzorků, standardní plyn, směsný plyn, vysoké čistoty plynu, stejně jako řadu z potrubí, ventilové části A poskytnout kompletní sadu laboratorních potrubí, konstrukce a instalace.Více než 10 let zkušeností výroby, sortimentu, produkty jsou vyváženy do Jihovýchodní Asie, Kanada, Spojené Státy a další země.Může splnit vaše požadavky na odběr vzorků tašky.A může být upravena podle požadavků zákazníka.

[kontaktujte nás] Tel: 0411-84205080 13130425568

Pokud potřebujete více informací, prosím, vyhledávání Baidu [ Dalian Haide Technology Co.Ltd. ]

Rychlé dodání [] množství Objednávky mohou být odeslány do dvou dnů od 500 dní.

[express] výchozí vlasy express, mají speciální požadavky, prosím, vysvětlit, v předstihu.

Nikdy jsme nadsázky, jsme hledat pravdu.Nechceme dělat nereálné falešnou propagandu produkty k matení zákazníků.Nebudeme prodávat více, abychom mohli dělat lépe.Byli jsme v oblasti inovací, hledá lepší produkty k návratu zákazníků, budeme i nadále stoupat, aby stál výš, běžet rychleji.

Můžeme v souladu s realistickou zásada produkty, pro skutečný popis produktů nebudou chlubit nadsázky.

Kynar Membrány odběru plynu bag

Film profil: Kynar filmu odběru plynu taška je polyvinyl fluorid filmu.PVDF Filmu, Arkema Arkema PVDF značka PVDF Kynar .PVDF 70UM tloušťka Kynar, ve Spojených Státech, od roku 1990 PVDF filmu na výrobu plynu odběrného vaku.

zvláštní místo : PVDF Membránu, má vynikající chemickou odolnost, odolnost proti Korozi, Nízká adsorpce, nízkou propustnost pro plyny.Mechanické vlastnosti PVDF a mechanické vlastnosti PVF jsou podobné.Tepelně odolné teplota je 150

Rozsah použití: Kynar odběru Plynu taška může sbírat všechny druhy koroze, vysoká chemická aktivita plynů, kapalných vzorků.

PTFE PTFE ventil Charakteristické: 1, a to prostřednictvím přesného obrábění, použití self těsnění strukturu, rychle přepínat. 2, self těsnící struktury, tak, aby ventil objem klesá, ventil dutiny objem menší, a dutina struktura je jednoduchá, trubice, jako, tak, že plyn vak k odběru vzorků plynu nahrazení více důkladné a rychlé. 3, můžete upravit průtok, může být použit pro čerpání. 4, použití self těsnění konstrukce, utěsnění, žádné gumové těsnění s taškou z plynu, kontaktujte, non znečišťující plyn.Je nejvíce ideální plyn vzorkovací ventil. 5, PTFE ventil, přes montáž vzorků cap shromáždění, silikonová podložka szp tím, vzorkování, vzorkovací otvor k dispozici vzorek vzorkovací jehly.Rozsah použití: Vhodné a silné korozivní plyn, sběr a konzervaci.Protože vzorek plynu v sáčku, není v kontaktu s silikonové gumové těsnění podložka, žádné znečištění, a mohou být použity pro shromažďování a zachování nízké koncentrace vzorek plynu s vysokou přesností.Použití metody 1, když rukojeť kus je postaven podél vodicí trubky, rukojeť se otáčí o 90 ° a ventil je uzavřen. 2, horní konec vodící trubky mohou být opatřeny vzorků cap, a vzorkovací uzávěr je opatřen vzorků pad, který může být použit pro jehly, odběru vzorků, nebo podtlakové čerpání prostřednictvím odběru vzorků díry. 3, silicon rubber pad a odběru plynu taška uvnitř ventilu cap shromáždění v kontaktu přes ovládací ventil, když injekční jehla ze vzduchu v sáčku, otevřít ventil, vzduch v sáčku do průdušnice, můžete použít jehlu při odběru vzorků, odběr vzorků, je u konce, zavřete ventil, otevřete vzorků cap může ventilovat.Výhody tohoto řešení jsou, že silikonové pryže vzorky nejsou v kontaktu s plynem v sáčku na dlouhou dobu, takže koroze, silikonové gumové těsnění a vzorek plynu je znečištěné silikonové gumové podložky.

Solidní Voc detekce: Naše společnost má dovezené a domácí uzavírací clip, s použitím Tedla vak k odběru vzorků, mohou být na zakázku tři povrchu těsnění, na jedné straně otevření Tedla vak k odběru vzorků, na druhou stranu s zapečetěné složky těsnění

Velmi velké velikosti Voc vak k odběru vzorků a vlastní pytel: V posledních letech, národní ochrany životního prostředí, zákony a předpisy jsou postupně přísné, detekce auto, domácnost a jiné výrobky z organické těkavé zbytky detekce podnik také zvýšil.Naše společnost může být přizpůsoben pro velké Tedla (Tedlar) vak k odběru vzorků, šířka může být dosaženo 3000MM, objem 6000L, mohou být vyrobeny do tří bočních těsnění, rovné tyče straně 3M těsnění klip, pro detekci pevných článků Voc zbytky, jako je detekce znečištění automobilových motorů, auto díly, zásoby a další produkty Domácí Vybavení .

Ne. KYN31
Dekorace a stavební materiály Výroba vzorků bag
Barva Klasifikace 1L jednoho ventilu
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty