Nové Reduced price!
2013-2018 Weiwang M20 M30 M35 Kožené auto DashMat palubní desky dash kryt pad rohože

2013-2018 Weiwang M20 M30 M35 Kožené auto DashMat palubní desky dash kryt pad rohože

284.48 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: dospělý bič, pouta, annabelle démon panenky, annabelle tričko holka, 60d canon hlavní deska, 60d dětské punčocháče, anna cosplay bluesky, aah blond vlasy-line, aamf vegan mléko hedvábí, 2 pohybující se směrovka.

Máme produktu na palubní desky pad 16 let, pátá generace pro speciální auta, je s módní design, thicked a perfektní okraj, jsme professinal každý produkt, pls být jisti, koupit.

2013-2018 Weiwang M20 M30 M35

FDP-51/52/55/56/58: Super Kůže

FDP-65/66/67/68: Super Polyester

FDP-71/72: Super Flanel

FDP-81/85/86: Obecné Polyester

PLS řekněte nám, auta, typ a rok, zboží coulor, volant je na levé nebo pravé, pak foto auta je celá palubní deska , vpravo a vlevo klimatizace otvor obrázek na nás,

Další obrázek je pouze pro referenční účely, auto palubní desky pad se mění a upgranding za celou dobu, zásilka je na základě skutečné, pokud jsou požadována pro některé jeden, pls řekněte nám, detail, neříkejte fuzzy koncept, tak, aby se předešlo zbytečným sporům v budoucnu.

O doručení

Budeme na základě vaší zemi naleznete v logistických řešení, že Alibaba nabízí nám,si můžete vybrat nejlepší způsob pro doručení.Tak, že můžete získat dobré co nejdříve.Můžete zkontrolovat produkt, který jste si objednal na logistiku sledování webové stránky a vědět, kde to přichází.

Návrat a Záruka

Auto palubní desky pad je vyrobena na zakázku s zvláštní auto, takže jsme nepodporují vracení zboží:

1.pokud budeme posílat špatně, nebo nemůže to oblek pro vaše auto, a náš technolog říkají, že to je vhodné pro auto,pls poslat pad zpět k nám a chang pro stejné vozy nové, první návrat expediční poplatek a druhý expediční poplatek se hradí kupující.

2.pokud budeme odeslat palubní desky pad nemůže vyhovovat pro kupujícího auto, a náš technolog říct, že to není vhodné pro vaše auto, pls poslat zpět k nám, první návrat expediční poplatek se hradí kupující.

Získat Pozornost

Když auto palubní desky pad oslovit vás , pls zkontrolujte, zda je v dobrém stavu, jako povrch je zraněný, nebo ne, pak podepsat express, potřebujete foto veškeré příslušenství dohromady, aby nás, tak, aby se předešlo zbytečným sporům v budoucnu.

Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu.

Značka NoEnName_Null
materiál Umělá kůže

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty