Nové Reduced price!
EARLFAMILY 13cm x 13cm pro Aek v Pořádku Auto Samolepky A Jemné Obtisk DIY Vinyl Sluneční Ochrana Vodotěsné Vhodné pro VAN RV

EARLFAMILY 13cm x 13cm pro Aek v Pořádku Auto Samolepky A Jemné Obtisk DIY Vinyl Sluneční Ochrana Vodotěsné Vhodné pro VAN RV

33.92 Kč

-22%

43.55 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: campervan zařízení, aek fc, karavan rv, earlfamily nálepka, earlfamily vinyl, karavan rv, rv, fiat rv van, součástí karavanu, bt21.

Pokud máte další potřeby, můžete mě kontaktovat Podporu velkoobchod / Podpora vlastní nálepky Popis: Nálepky nalepit na téměř všechny rovné povrchy!jen peel a stick!Dlouho trvající 5+ let života pro venkovní a 7 + krytý trvanlivost Vyzdobit váš: Camper Van, nákladní automobil, karavan, Stěny, Loď, lednička jen o jakýkoliv plochý hladký čistý povrch!Návod K Použití: 1. Rub štítku, aby být jisti, že převod páska je správně dodržovány nálepku. 2. Čisté a suché požadované oblasti.Samolepky se bude držet nejlépe vyčistit hladké povrchy. 3. Odstranit vosk krycí pomalu, ujistěte se, že štítek zůstane dodržen transparentní přenos páska 4. Opatrně umístěte nálepku na požadované oblasti. 5. Rub štítku z jedné strany na druhou, což eliminuje všechny vzduchové bubliny. 6. Použít objekt jako kreditní kartu, ujistěte se, že celá nálepka je plně přilne k povrchu. 7. Pomalu vytáhněte přenášecí pásky, ujistěte se, že žádná část samolepka zůstává na převod pásku. 8. Zkontrolujte vzduchové bubliny.Ve většině případů vzduchové bubliny mohou být pracoval na okraj štítku, ale pokud ne, pin hole umožní, aby vzduch ven a stát prakticky neviditelné.Vaše nálepka je nyní bez obav!

Tipy Pro Použití: 1. Se nevztahují na extrémní zima nebo horké Povrchy.Ideální teplota musí být mezi 60°C A 90°F. 2. Nedotýkejte se lepidla, oleje z pokožky se zabránilo lepení. 3. Před použitím nálepky ujistěte se, že žádný vosk nebo olejové produkty na povrchu Vinyl Obtisky: jsou DIE-CUT obtisky smyslu tam není žádné pozadí.Pokud je barva pozadí v obrázku je použita pouze jako příklad.Pozadí, barva bude barva povrchu umístíte nálepku na, nebo zrušte, pokud jste ji na okno.Vinyl Nálepky jsou 3 kusy: 1. Horní vrstva je transparentní převod pásku. (Drží svůj obtisk nebo nálepku spolu, dokud není použita) 2. Střední vrstva je váš skutečný obtisk nebo nálepku (je vložena mezi Aplikační Pásky a Vosk Podložce) 3. Spodní vrstva je vosk podložce. (chrání lepidlo, dokud obtisk je připraven být použita) 4. Ne mytí v 24 hodin.

Vhodné Pro Auto,Kolo,Notebook,Skateboard,Zavazadla,Zdi atd.
Položka Průměr 0cminch
Model Oem
Kvalitní Horní Vysoké
Počet samolepek 1 ks
Funkce 2 Reflexní samolepka Vodotěsné
Název Modelu Auto samolepka
Místo původu Čína (Pevnina)
Balení Není Přibalen
Barva Černá/Stříbrná
Typ Štítku Auto Tělo
Typ Materiálu Vinyl
Kategorie Samolepky
Položka Výška 0cminch
Design Kreslený
Funkce 1 Car styling / Auto samolepka
Značka earlfamily
Položka Délka 13cm
vodotěsné ano
Horký Produkt ano
Nálepka Umístění Celé Tělo
Šířka Položky 13cm
Styling Osobnost
Typ Lepidlo Štítku

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty