Nové Reduced price!
Usb Mini Složit Fanoušci Elektrický Přenosný Držet Malé Fanoušky Originality Malé Domácí Elektrické Spotřebiče Stolní Elektrický Ventilátor

Usb Mini Složit Fanoušci Elektrický Přenosný Držet Malé Fanoušky Originality Malé Domácí Elektrické Spotřebiče Stolní Elektrický Ventilátor

171.12 Kč

-37%

275.94 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: 30 m led baterie, 5v 12v sata disk, 30 zvýraznění paruka, 30 chip paruka smyčky, 30 kudrnaté čelní, 10 x pouzdro držák, 5t roadtrip případě, 30 lacefron wiga, 30 lehký balon.

Vlastnosti:

*1. To může být uveden do kapesní/dobíjecí/přenosný a výkyvné.

*2. Malý objem, velké větrné elektrárny.Je silný vítr a lopatky přijmout měkké TPE a skládací konstrukce.Když se srazí s lidmi, nože se automaticky fold, zvýšení ukládání do vyrovnávací paměti čas a způsobuje bolest, když udeří rukou.

*3. Ruční a umístěny; Skládací konstrukce vám umožní vychutnat si chladný vítr kdykoliv a kdekoliv a držte jej v ruce při chůzi nebo stání.Když sedí, položil ji na stůl.

Vypínač (2. regulace rychlosti), nízká rychlost větru/vysoká rychlost větru/vypnutí.

Specifikace:

Kapacita baterie: 300mAh

Vytrvalost: 2-3 hodiny

Jmenovitý výkon: 0,5 W

Vstupní napájení: DC 5V0.5A.

Materiál: ABS+TPE

Rozměry výrobku: 3*3.7*9.2 cm (složený)

Seznamy:

1 * Ventilátor

1 * USB nabíjení line

Poznámky:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

podpora Dropshipping

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty