Nové Reduced price!
Nejnovější nejlepší cena komerční snow flake ice maker stroje

Nejnovější nejlepší cena komerční snow flake ice maker stroje

44 860.40 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: dezert shop, lední medvěd tapety, dort hřeben, stroj na led vločka, zmrzlina nástěnné, gt105, sušička prádla, band 3 pro huawei náramek, popruh na počest kapely 4, huawei band magnetický popruh.

Nejnovější nejlepší cena komerční snow flake ice maker stroj sníh led vločka stroj Úvod

1. Super jemný Sníh Stroj produkuje čisté sněhové vločky během 5 minut pomocí jakýkoli druh kapaliny. 2.

Super jemný Sníh je stroj, který produkuje nejlepší a nejčistší vločky, které je ideální pro výrobu různých studené dezerty.To je na rozdíl od jiných strojů, které vyrábí velmi jemná a hladká sněhové vločky. 3.

Protože se zvyšuje chuť úžasné sníh-ledové dezerty.Super Jemný Sníh může být umístěn kdekoliv, protože to vyžaduje velmi málo místa, vzhledem k tomu, restaurací, nemocnic, pláž stran, kavárna a zejména franchisových restaurací. 4.

To je velmi populární, kde mnoho take-out zákazníků a uspokojí zákazníky tím, že produkují alternativní typy menu, jako jsou přírodní ovocné šťávy, sníh, rozbředlý sníh, a sladké fazole se sněhem. 5. Super Jemný Sníh led Stroj je produkt, který lze jednoduše použít každý kupující.

To znamená, že je mnohem jednodušší, než ostatní ledové holicí strojek, protože to funguje v systémech automatického řízení.Například, stačí jen připojit hadici, která se dodává do vody nebo jakékoliv kapaliny do zařízení.

Po 5 minutách, sníh, led by být produkován.Pokud stroje jsou plně zasněžovány, stroj se zastaví na výrobu sníh sám o sobě.

V současné době stroj na Sníh je velmi populární v KOREJI a již dodané franšízových prodejen po celém světě více než 30 zemí.sníh, led, vločka stroj Funkce

1 Unikátní rotační nerezové trubky výparníku 2 Rychlou separaci vody a ledu 3 vysoká účinnost a mezinárodní prvotřídní kompresor 4 Chlazení účinek je dobrý, dlouhý život. 5 vynucený vzduch chlazení fin chladič, chlazení účinek je dobrý, 6 Vnitřní a vnější box je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, zdraví, krásné a trvanlivé. 7 Plně automatické, počítačem inteligentní ovládání, plné vody a ledu by mohl být automaticky detekován 8 S, kompresor, zpoždění a automatické funkce ochrany, absolutní ochrana 9 Led full stop funkce a elektrické poruchy automatická detekce funkce 10 Lednička s nezávislé ovládání osvětlení, kontrolky, spínač lze ovládat libovolně,

skleněné dveře design těla, transparentní box tělo může být viděn snadno.sníh, led, vločka stroj Parametry Model CN-SN60 sníh výroby 60KG/H deminsion 50*70*80 cm hrubá hmotnost 65 kg, výkon 2500w materiál, Voda-rozpustné kapalné typ tvorby Střední spirála chladící válec

sníh, led, vločka stroj Fotografie

Balíčky sněhu, ledu vločka stroj

sníh, led, vločka stroj zpětnou Vazbu

sníh, led, vločka stroj Tipy od prodávajícího 1.

Pokud zvolíte doručení prostřednictvím expresní nebo letadlo, chladivo budou odstraněny před odesláním, protože to je zakázáno podle letecké společnosti.

Takže je třeba naplnit chladivo před použitím, více informací, budeme vás informovat, jakmile jste obdrželi stroje. 2.

Po dlouhé době přepravy, chladivo refluxující nebo podobná situace, bude se nevyhnutelně stalo.Po obdržení stroj, prosím, dát nový stroj na podlaze 12 hodin před použitím. 3.

Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní TNT / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin. 4.

Naše nabídka je doprava zdarma po moři, který je založen na CNF obchodní podmínky!Po stroji dorazí na místo určení přístav, kupující muset zaplatit cílový port místní poplatky (např. terminál manipulační poplatky, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, atd.) před vyzvednutím zboží.

Název Produktu sníh, led, vločka stroj
materiál Z NEREZOVÉ OCELI
Typ Elektrické
Led Tvar Sněhová Vločka
Záruka Jeden Rok
Rozměr 50*70*80cm
Číslo Modelu KN-SN60
Příslušenství Další
Chladivo R404A/R22
Balení Dřevěné pouzdro
Kapacita Pracovní Mísy (Pohár) 60Kg/h
Množství/min 8kg/min
Původ KN(Původu)
Napětí (V) Další
Značka Liuben
Certifikace ce
k rukám Caroline
Výkon (W) Další
Funkce Řídící Mikropočítač

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty